Внимание! Конкурс чтецов!

21.11.2021.

💐💐💐28 ноябрь Әсәләр көнө! Ошо уңай менән ҡәҙерле дуҫтар, беҙ һеҙгә шиғыр һөйләүселәр конкурсы иғлан итәбеҙ!
” Иң ҡәҙерле кешем, Әсәйемә!”- йөрәк түрҙәренән сыҡан ҡайнар сәләмдәрегеҙҙе, иң яҡын кешегеҙгә, шиғыр юлдары аша еткерә алаһығыҙ ҡәҙерле дуҫтар!
Иң оло быуындан алып, иң бәләкәстәргә тиклем әсәйҙәр тураһында яратҡан шиғырығыҙҙы тасури итеп һөйләп, беҙгә видео яҙмаға төшөрөп ебәрә алаһығыҙ!
WhatsApp 89625200284
Еңеүселәрҙе приздар, дипломдар, сертификаттар көтә!

http://

#Якутовскаясельскаябиблиотека