Внимание! Конкурс рисунков!

#РеспубликаБашкортостан#ТимербаевскаяСельскаяБиблиотека#КуюргазинскаяЦБ#Куюргазинскийрайон#КуюргазыБиблиотека
Кадерле балалар!
Сезне, 3 яшьтан 14 яшька тиклем балаларны Тимербай авылы китапханачысы анилар конена арналган конкурска кушылырга чакыра. Без барыбыз да белабез ноябрьнен азаккы атнасы безнен Кадерле аниларебезнен байраме. Шушы Байрамга арнап онлайн конкурс уткарела. Бу конкурска нарса эшларга кирак сон.
Булак открытка азерларга хем шул булак открыткагызны тотып аниегезга арнап бер матур шигырь укырга ягьни котлау сузларе айтерга. Мина узема ватсапка жибарегез или Тимербай группасына, суббота азаккы кон.

Булак.
Ани конен бела Ильдар,
Биш кена яшь булса да.
Анисен котларга кирак,